Multifunkční Stojan S Bradly MARBO MH-U101 2.0

Multifunkční stojan s bradly MARBO MH-U101 2.0

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:MARBO
Cena:4789 Kč
Multifunkční stojan s bradly MARBO MH-U101 2.0 5 (100%) 18 hodnocení

Stacionární stojan s bradly MARBO Sport MH-U101 2.0 je vyroben z ocelového profilu 40 x 40 x 2 milimetry a díky tomu je jeho nosnost až 120 kilogramů. Oproti svému předchůdci má model MH-U101 2.0. výšku 160 centimetrů a pro vyšší stabilitu je základna prodloužena o 10 centimetrů na délku 107 centimetrů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny na precizních, programovatelných CNC strojích, tento výrobní proces je zárukou bezproblémové montáže. Pohodlné polstrování je opatřeno sytetickou kůží. Loketní opěrky jsou doplněny madly, která se dají nastavit do vzdálenosti 43, nebo 47 centimetrů. Bradla MH-U101 2.0 umožňují trénink předkopávání, dipů a kliků. Pravidelným cvičením tedy posilujete svaly břicha, ramen a paží. Pokud jste menšího vzrůstu, tak jistě oceníte ocelové stupačky, které usnadňují pohodlné dosažení pracovní pozice. Parametry: Profil: 40x40 mm Rozměr bradel: délka: 107 cm šířka: 69 cm výška: 160 cm Maximální zatížení: 120 kg Váha: 25 kg Upozornění: Třída: H, zařízení není určeno pro komerční použití Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti Záruka: 24 měsíců


 • posilovací vak s úchopy hmotnost: 5 kg
  posilovací vak s úchopy hmotnost: 5 kg

  Neuvěřitelně funkční a univerzální nástroj pro posílení a zvýšení odolnosti klíčových svalů a zlepšení koordinace a pohyblivosti..

  575 Kč
 • posilovací lano průměr: 2,5 cm
  posilovací lano průměr: 2,5 cm

  Posilovací lano Merco je skvělou pomůckou k rozvoji síly, kondice, vytrvalosti a výbušnosti. Lano je oblíbeno především pro využití..

  990 Kč
 • overball Rubber barva: modrá;průměr: 20 cm
  overball Rubber barva: modrá;průměr: 20 cm

  Overball Meteor Rubber je malý měkký míč, který má průměr 20 cm. Má omyvatelný, neklouzavý, pružný povrch a snese zatížení do 100..

  55 Kč
 • švihadlo Jump rope Speedy délka: 270 cm
  švihadlo Jump rope Speedy délka: 270 cm

  Švihadlo patří nepochybně mezi nejvyužívanější fitness doplňky. To především proto, že cvičení s ním zvyšuje Vaší dynamiku,..

  195 Kč
 • kruh hula hoop rozkládací 8 částí průměr: 90 cm
  kruh hula hoop rozkládací 8 částí průměr: 90 cm

  LiveUp kruh Hula Hoop je unikátním modelem gymnastické obruče. Lehce a rychle jej složíte i rozložíte, je tedy ideální nejen na cvičení..

  180 Kč
 • posilovač Expander pružinový
  posilovač Expander pružinový

  Posilovač vhodný pro posilování ramen, paží, hrudníku a zad. Pět pružin, které se dají libovolně ubírat a tím snižovat..

  269 Kč
 • posilovač Expander gumový
  posilovač Expander gumový

  Posilovač vhodný pro posilování ramen, paží, hrudníku a zad. Pět gum, které se dají libovolně ubírat a tím snižovat..

  185 Kč
 • Beach nafukovací míč barva: retro
  Beach nafukovací míč barva: retro

  Nafukovací míč Beach je určený pro zpříjemnění letních dnů, nabízíme ve veselých barevných motivech Ice Cream a Retro. Plážový..

  60 Kč
 • Princess nafukovací míč
  Princess nafukovací míč

  Světoznámé animované filmy od Walta Disneyho zná každé malé dítě. Nafukovací míč Princess s motivem dvou nejznámějších postaviček..

  80 Kč
 • Speedway nafukovací míč
  Speedway nafukovací míč

  Pokud si fanoušek rychlých závodních auťáků a chceš zapůsobit na svoje kamarády, tak nafukovací míč Speedway je přesně pro tebe...

  75 KčObjevte: Ostatní fitness nářadí V sekci sport | fitness je možné objevit multifunkční stojan s bradly marbo mh-u101 2.0!
© 2021 Kontakt